• Відділ програмного забезпечення: 0542 770 763
  • Магазин: 0542 619 900
  • Відділ поліграфії: 0542 770 469

Для масового ринку

На цій сторінці ви можете коротко ознайомитися з типовими продуктами, які ми Вам пропонуємо, прочитати короткий опис і обрати той продукт, який відповідає Вашим вимогам, перейшовши за посиланням на який ви детальніше ознайомитеся з його характеристиками та можливостями.

BAS Бухгалтерія

«BAS Бухгалтерія» — це оптимальне рішення для автоматизації обліку в організаціях, що займаються різними видами діяльності та на різних системах оподаткування. В одній базі можна одночасно вести облік кількох організацій та приватних підприємців. Крім того, програмний продукт дозволяє аналізувати облік у цілому в бізнесі. Сучасний інтерфейс, який можна налаштувати в режимі користувача, можливість роботи через Web–інтерфейс, самостійна зміна форми журналів і документів дозволяють підвищити зручність і комфорт роботи з програмою.

BAS Бухгалтерія КОРП

«BAS Бухгалтерія КОРП» є професійним інструментом бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов’язкової регламентованої звітності з розширеними можливостями обліку. Рішення має розширений функціонал в частині розрахунку заробітної плати, що дозволяє використовувати його на підприємствах зі складним розрахунком заробітної плати.

BAS Малий бізнес

«BAS Малий бізнес» – це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізоване усе найнеобхідніше для оперативного обліку, контролю, аналізу і планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.

Відділ програмного забезпечення

0542 770 763

info@kit.sumy.ua

Закрыть меню