• Відділ програмного забезпечення: 0542 770 763
  • Магазин: 0542 619 900
  • Відділ поліграфії: 0542 770 469

Послуги поліграфії

Послуги, що надаються фірмою КІТ, пов’язані з оперативною поліграфією, зможуть реалізувати ваші будь-які задуми завдяки багаторічному досвіду роботи в даній сфері та відповідальній роботі кваліфікованих співробітників.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та певного завдання. Інформативна підтримка на всіх етапах виробництва дозволить вам контролювати хід роботи та кінцевий результат.
Своєчасне виконання замовлень. Ми цінуємо ваш час і свою репутацію, тому готовий тираж ви отримаєте в обумовлені терміни.
Відмінна якість усієї продукції та наданих послуг. Відповідальний підхід до улюбленої справи та робота на сучасному устаткуванні зроблять нас вашим фаворитом.
Якщо ви потребуєте якісного друку або копіювання готових матеріалів — звертайтесь до команди фірми КІТ! Ми зробимо все можливе для надання найвищого рівня послуг.

Копіцентр

Ми пропонуємо широкий асортимент послуг оперативної поліграфії. Сучасне обладнання, висококласні співробітники копі-центру, оперативність та висока якість – це запорука задоволення потреб клієнта. Копі-центр допомагає у вирішенні найрізноманітніших завдань: копіювання документів будь-яких форматів (чорно-білі та кольорові копії), сканування текстів, сканування документів для створення електронного архіву, сканування фотографій, діаграм, графіків та схем, ламінування.
Швидка роздруківка дипломних робіт та дисертацій, а також тверда обкладинка дипломних робіт для студентів вузів. Брошурування на пластикову та металеву пружину. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, точне виконання замовлення, оперативність у роботі.

Післядрукарське обладнання

Також поліграфічний центр «КІТ» пропонує Вам товари пов’язані з післядрукарською обробкою як для професійного використання так і для дому: калькулятори, біндери, ламінатори, шредери, різаки та тримери, степлери, округлювачі, фальцювальне обладнання тощо.
Здійснюємо продаж витратних матеріалів та запасних частин для ризографії таких брендів, як RITO, Graffitti, HUA MING (O-Atronik). Продаж сумісних картриджів і тонерів, а також ЗІП для копіювальної техніки.
Підібрати обладнання ви зможете на сайті нашого партнера «Баден-проект.»

Сувенірна продукція

Брендована рекламно-сувенірна продукція – обов’язковий атрибут кожної компанії. Брендовану сувенірну продукцію успішно використовують у рекламних та промо-акціях і тут працює правило – чим кориснішим є предмет, на який нанесений логотип і чим якісніше нанесення, тим більше охоплення отримає промо-кампанія.
Фірма «КІТ» надає послуги з розробки та нанесення будь-якого виду дизайну на вибрані продукти.

Настільні ігри

Також поліграфічний центр «КІТ» пропонує Вашій увазі широкий асортимент настільних ігор, які допоможуть весело провести час у компанії або організувати веселе проведення часу з Вашими колегами після робочого дня. Є широкий вибір настільних ігор для різних вікових груп, великих і маленьких компаній, а також різних рівнів складності.

Магазин та відділ поліграфії

40000, Сумська обл., м. Суми, вул. Петропавлівська 68

Магазин

(0542) 619-900; 066 702-25-09; 067 544-77-07

Поліграфія

(0542) 770-469; 095 453-05-45

Магазин

den@kit.sumy.ua

Поліграфія

anna@kit.sumy.ua

Закрыть меню